09 09 2008

2009 GÜLBEN ERGEN SAÇ MODELLERİ-SAC STİLLERİ-SAÇ ŞEKİLLERİ-ÜNLÜL


                    Ünlü şarkıcı  Gülben Ergen, çıktığı her şovda hem müzik ziyafeti hemde Saç defilesi ile Saç trendleri ile bulunduğumuz sezonun  saç modasını yansıtıyor...
                    Her çıktığı proğramda farklı ve havalı saç modelleri ile müzik ziyafetinin yanı sıra görsel bir kıyafet ve saç uyumu ile gözlerimize de hitap ediyor.
                   Som bir aydır gerçek saçlardan kullandığı kaynak saç ve peruklar topuzlar ile de farklı görüntüler yansıtan Gülben ergen bu sayede Saçlarının görünümünü de sahne arasında tamamen farklı bir şekle sokuyor. Doğal olarak Gülben Ergen'in sahne performansına bir de Saç Modeli, kendi saç trendi ve modası ile daha eğlenceli ve görsel bir sahne sunumu sağlıyor.
            Gülben Ergen'in bu saç modelleri arasında sahnenin
değişmesi s
ırasında çok kısıtlı bir zamanı olmasına ragmen, süratli bir şekilde Kızıl Saçlı iken Bir anda sarışn bir saç ile diğer sahnede yer almasındaki en büyük yardımcısı ise özle kuaförü.
             Gülben Ergengenellikle Sahnede saç seçimi konusunda çok titiz davranıyor ve aslında bütün saç modelleri kendisine yakıştığı halde her zaman için karşısında ki insana belli bir ağırlık hissettiren Topuz Saç modeli ile sahneye çıkmaya özen gösteriyor.
             Gülben Ergen'in Saç Modeli ile birlikte en dikkat ettiği konuların başında ise, Saç-Makyaj-Kıyafet üçlüsünün uyumu geliyor. Her ne kadar güzel olursanız olun, Size çekcilik ve hava katan saç modelinizi tamamlayan uygun bir makyaz ve tamamlayıcı bir kıyafet eksikliği bazen herşeyide mahvedebilir. Bu nedenle Saç ve Makyaj uyumu, Makyaz ve Kıyafet uyumu çok önemli bir yer teşkil ediyor.
            Gülben Ergen'in Saç Modelleri arasında en çok rağbet ettiği Saç şeklinin rengi seçimi konusunda ise her zaman arzulu ve hazır tavırlar sergileyen Gölgeli Saç Rengi yer alıyor. Böylece Sahnede Saç Modeli,Saç Rengi,Saç şekli gibi konuların asıl teması olan Çekicilik, arzulu ve seksi kadın imajı ortaya çıkyor. Gülben Ergen her ne kadar evli ve anne olsada Saç Modeli ve Kıyafet seçimi konusunda hiçbir zaman Sanatçı ve Kadın olduğunu unutmuyor ve unutturmuyor.
              Sizlerde Saç Modelleri ve Saç Renkleri konusunda Seçim yaparken asla bir kadın olduğunuzu unutmayın.
GÜLBEN ERGENLE İLGİLİ BU HABERE DE BAKINIZ>>>

1517
0
0
Yorum Yaz