24 09 2008

TENİMİN RENGİNE UYGUN 2009 SAÇ RENGİ HANGİSİ? (TEN RENGİNE GÖRE

Hangi Saç Rengi Tenime uyar?

Ten Rengim PEMBE diyorsan ;

Pembe renkli bebeksi bir tene sahipsen emin ol ki kırmızının hiç bir rengi ve tonu seni açmaz aksine daha kızarık ve itici gösterir seni. Eğer onca uğraşmaya ve cefaya katlanıyorum diyorsan Ten rengine en uygun saç rengi senin için kestane ve daha böyle küllü tonların yanısıra sar ve kumral renklerdir. Diğerlerini sakın deneme bile.

 

Daha Çok Resim için BURADA Kİ siteye bakabilirsiniz.

 

Benim Tenim Soluk diyorsan ;

Eveeettt… Benim tenim Esmer diyosaannn…!

Kesinlikle sarışın saçlı bir kadın olacağım,olmalıyım, olabilirmiyim diye düşünmeden önce etrafında ki esmer tenli bir sarışına bak. Senin ten rengin için en uygun olan renkler bakır yada kestane renkler ki zaten 2009 Saç Renklerinin en trendy olanı Bakır tonlar ve şanslısın ki 2009 Saç Rengini taşıma gururunu ve hemde en güzel taşıyan kadınlardan biri olmanın ve güzelliğinin gururun taşıyacaksın..  Eğer ten rengin açık amber tonlarındaysa Şarap kızılı yada mavi siyah denemelisin…


Eğer ben  Buğday Ten’liyim diyorsan :2009 yılının saç rengine biraz uzak kalacak olsanda senin en uzak duracağın saç rengi Parlak sarı ve platin olmalı. Eğer kendine uygun renkler arıyorsan 2009 saç rengin  açık kahve, altın sarısı ve açık kızıl tonları olacak. Özellikle sana daha çok yakışacağını düşündüğüm  Mahagoni, ateş kızılı, koyu kahve, patlıcan moru renkler senin 2009 Saç renklerin arasında deneyebilirsiniz.

 

 

Daha Çok Resim için BURADA Kİ siteye bakabilirsiniz.

 

 


Ben Beyaz Ten’liyim diyorsan :
Senin içinde Çok açık sarı uygun değildir. Sende buğday tenliler gibi Altın sarısı, platin, mahagoni veya bakır kızılını denemelisin. Denemeden önce lütfen kuaförünüzden fikir alın, sakın komşunuza sormayın doğru cevap alamazsınız :)

15894
0
0
Yorum Yaz